Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

17 lutego 2019

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na youtube.com

Zobacz jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat trudzi się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Pełny zestaw składa się z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a następnie dokładnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]