Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

5 stycznia 2020

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]