Urządzenia do wibroterapii Vitberg – opinie redaktorów portalu Napieraj.pl

28 kwietnia 2019

Więcej o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi opiniami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]