Test urządzenia RAM Vitberg+ – opinia portalu „Słowo Seniora”

14 listopada 2018

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 14 dniach użytkowania.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Słowo Seniora”

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ jest złożony z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów dedykowanych: Nogi, Szyja, Biodra, Kolana i Metabolizm. W module bazowym można z kolei włączyć 3 programy:
– Nogi – likwidujący rwanie stóp, ociężałość nóg czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – stosowany najczęściej przy zespołach korzeniowych, bólach grzbietu czy zesztywnieniach;
– Relaks – rekomendowany po znacznym wysiłku, jak również łagodzący efekty stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozluźniają mięśnie i odprężają. Pozwala to nie tylko na złagodzenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie pacjentom cierpiącym na bezsenność. Zestaw RAM Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w specjalistycznych placówkach, jak i we własnym domu. Do produktów załączona jest obszerna instrukcja obsługi, a wszelakie niejasności dotyczące ich działania można wyjaśnić dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]