Szkolenie z pierwszej pomocy

11 lutego 2019

Kursy z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu warto dowiedzieć się wcześniej, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie każdy musi umieć grać na pianinie albo mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak unieruchomić złamaną rękę albo jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na urlopie, na uczelni. Niezmiernie ważne jest, byze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy dużych i małych firm.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Cena kursu pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednakże, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Internecie znajdziemy również szkolenia otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i zbierać grupy, a jedynie zapisujemy się na pasujące nam szkolenie.