Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

2 czerwca 2019

Zajrzyj na www.testyoutdoorowe.pl, aby uzyskać szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]