Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

20 października 2018

Vitberg opinie. Zdobądź więcej wiadomości

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii polskiego producenta

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, szwalni, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]