Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

5 lutego 2020

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji na http://tinyurl.com/y8u6nglj

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy zesztywnienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, nogi, plecy, biodra lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]