Portal „ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

20 stycznia 2019

Wejdź na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Szyja lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]