Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

22 listopada 2019

Więcej o działalności polskiego psychologa Leicester - zajrzyj tu

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj zjawisko to jest nieco mniejsze, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest niezwykle ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339