Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

21 lutego 2019

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, iż jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]