Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

18 października 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]