Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

20 lutego 2020

Więcej informacji o marce Vitberg uzyskasz tu

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]