Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

20 listopada 2018

Skieruj się tu, aby zaopatrzyć się w kolczyki z cyrkoniami

Idealnym dodatkiem dla każdej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja diamentu

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, posiadające wspaniałe parametry estetyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Ich kształt doskonale imituje szlachetne kryształy, używane są więc jako element biżuteryjny. Produkowane są także wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można uzyskać następujące zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, a także łańcuszków. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Polki często kupują klasyczne kolczyki, jak również te różnorodnie zdobione.