Wyjątkowa biżuteria z koralem

11 kwietnia 2019

Chcesz kupić biżuterię z koralem? Sprawdź www.bizutik.pl

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś wyszukaną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często występuje w kolorach białych, czerwonych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie .

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]