Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

4 listopada 2019

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – trwałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a łatwy montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całego szkieletu.