Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

4 października 2020

Żadne przedsiębiorstwo w XIX w. nie poradzi sobie bez akcji marketingowych. Obecnie reklama ma wielorakie formy: umieszcza się ją w magazynach, w internecie i w mediach społecznościowych. Jednakże wciąż nie porzuca się tradycyjnej promocji przy pomocy wizytówek czy ulotek. Stosuje się również jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy szczególnie uwielbiają – reklamę za pomocą gadżetów.

Gadżety reklamowe – czasem warto mieć je zawsze przy sobie

Konsumenci i nasi potencjalni współpracownicy doceniają wszelkiego rodzaju gadżety, bo (w przeciwieństwie do pozostałych form promocji) są one namacalnym przedmiotem, który w szeregu przypadków jest bardzo funkcjonalny, dzięki czemu pozostaje z nimi na dłużej. Trudno znaleźć osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii bądź w banku długopisu albo parasolki. Są to bowiem rzeczy, które zawsze wypada mieć przy sobie. A co kluczowe – taka rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając raz za razem z danego gadżetu, klient cały czas obcuje z hasłem reklamowym firmy, od której go dostał, wskutek czego automatycznie wydaje się mu ona bliższa.

Gdzie kupować gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z popularniejszych metod, z których korzysta się w trakcie wytwarzania gadżetów reklamowych, daje możliwość nadruku zarówno na tekstyliach, drewnie, jak i plastiku. Najczęściej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest oczywiście odzież reklamowa – zwykle nanosi się firmowe logo na koszulki, a również na czapkach, kurtkach czy polarach. Oprócz tego można nanieść logo na torbie jutowej, parasolu oraz ręczniku. Jeśli poszukujemy obszernego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy przejrzeć ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Za jednym zamachem można wtedy zamówić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też m.in zawieszki do bagażu, termosy oraz breloki, co ułatwi przygotowanie każdej kampanii reklamowej.