Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

24 lutego 2020

Jeśli szukasz serwetek gastronomicznych, koniecznie odwiedź ten adres

Papierowe serwetki to materiały higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, restauracji lub innego lokalu podającego pożywienie. Które typy serwetek są najczęściej wykorzystywane? Co powinno się mieć na uwadze podczas zakupu tego produktu?

Papierowe serwetki – gdzie się ich używa?

Serwetki papierowe są używane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, szkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednorazowego użycia wspaniale zastępują tradycyjne chusteczki wyprodukowane z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na kosztach ich prania i przechowywania. W sklepach dostępne są wszelkiego typu serwetki gastronomiczne – 1-warstwowe chusteczki do dozowników przeznaczone do restauracji samoobsługowych oraz wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas używania, dzięki czemu wspaniale spełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – postaw na wysoką jakość

Chciałbyś zaopatrzyć swoją stołówkę w solidne serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na te, które są dozowane po jednej sztuce. Pozwala to na osiągnięcie znacznych oszczędności, zmniejszając w tym samym czasie ilość generowanych odpadów. Popularnością cieszą się również dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w rozmaitych kolorach – są one wytwarzane dla lokali, w których ogromnie istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork wyróżniających się wysoką solidnością oraz niebywałą wręcz chłonnością. Serwetki te można nabyć zarówno w wersji do tradycyjnych dyspenserów na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników na ladę lub do zabudowy.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]