Ponadczasowa biżuteria z kryształkami Swarovskiego

5 listopada 2018

Dowiedz się, gdzie kupić biżuterię Swarovskiego

Kryształy prezentują się co prawda doskonale, jednak nie wszyscy są w stanie pozwolić sobie na ich zakup. Na szczęście w sklepach złotniczych dostępne są również mniej kosztowne alternatywy dla tych kamieni. Największym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Historia ich produkcji sięga XIX wieku, gdy Daniel Swarovski opracował maszynę do obrabiania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego znana jest w prawie wszystkich państwach. A kryształki spotyka się zarówno w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych czy nawet na butach.

Wytwarzanie biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich produkcji jest tajna – wiadomo tylko, że stosuje się w tym celu odpowiednie maszyny, a wszystko przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od prawdziwego kryształu. Wśród konkurencji wyróżnia się przede wszystkim precyzyjnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina naturalne minerały.

Rodzaje biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka oferuje też inne wyroby – sprzedaje kryształki wytwórcom laptopów lub oświetlenia. Warto też zaznaczyć, iż firma jest dostawcą sprzętu optycznego i odblasków – na przykład tych, które wykorzystywane są w polskich znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki czy kolczyki – są flagowym i najbardziej popularnym wyrobem tej marki. Można je nabyć w sklepach , jak i w sklepach internetowych, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy asortyment.