Masz zniszczone włosy – wypróbuj szamponów odbudowujących

23 lutego 2019

Dowiedz się więcej o szamponach odbudowujących

Szampony wzmacniające stosowane są do włosów zniszczonych, suchych, z tendencją do łamania się i wypadania. Pragniesz olśniewać innych bujną, piękną i tryskającą zdrowiem fryzurą? Przetestuj produkty o działaniu regeneracyjnym. Jaki skład winny mieć szampony odbudowujące?

Szampony odbudowujące – odzyskaj gładkie włosy

Twoje włosy są suche, łamliwebądź rozszczepiają się na końcach? Stosowne szampony odbudowujące zregenerują uszkodzone kosmyki i spowodują, iż włosy będą wyglądać perfekcyjnie. Zanim jednakże kupimy jakiś kosmetyk należy dowiedzieć się, jakie składniki wykorzystano do jego wytworzenia. Wzmacniające oddziaływanie ma między innymi keratyna roślinna, która odbudowuje strukturę włosów i wygładza wszelkie zniszczenia i nierówności. Szampony wzmacniające mogą także zawierać działający nawilżająco kwas hialuronowy, dzięki któremu pasma na powrót stają się sprężyste, połyskujące i gładkie. Także ceramidy posiadają silnie wzmacniające właściwości – efektywnie uzupełniają wszelakie braki w strukturze włosa.

Szampony odbudowujące – uzyskaj fenomenalne rezultaty

Doskonałe efekty przynoszą także ekologiczne składniki zawarte w szamponach – esencja z granatu lub żeń-szenia, białka ze słodkich migdałów jak również otręby ryżowe. Cykliczne stosowanie szamponów z bogatą zawartością czynnych składników pomaga przywrócić włosom ich prawdziwą witalność, ustrzec się przed ich przerzedzeniem, ochronić przed przedwczesnym starzeniem się bądź zasłonić cebulki przez negatywnym wpływem wolnych rodników. Należy pamiętać o regularnym stosowaniu takich produktów, ponieważ tylko w takim przypadku szampony odbudowujące mogą zagwarantować najlepsze rezultaty.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]