Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

29 marca 2019

Jeśli szukasz kontenerów rolkowych, koniecznie wejdź na ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach często wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]