Kolczyki z koralem

18 czerwca 2020

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki z koralem, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w kuferku z biżuterią każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. W przeszłości, korale zawieszało się nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do przyspieszenia gojenia ran. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga również w zdobywaniu zdolności dyplomatycznych. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i ciemnoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nigdy nie są ani przesadnie strojne, ani nadto skromne. Ten typ biżuterii można wkładać na co dzień, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]