Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

24 listopada 2019

Dowiedz się więcej o środkach czystości

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Asortyment profesjonalnych środków czyszczące skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, graffiti, kamienia kotłowego bądź ognisk pleśni.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na konserwację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnych elementów. Znajdziemy pośród nich środki do osłony stali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]