Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

16 listopada 2022

Skieruj się tutaj, aby kupić butelki szklane 500ml w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, zdrowym bądź pysznym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, by wyrób długo pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w szklane słoiki oraz butelki. Atutem takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Jasne jest, iż oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. soki, smalczyk na kanapki bądź marmolady, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno formą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach przeważnie można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (idealne do przechowywania wina, piwa lub soków) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z słoikami i butelkami hurtowo można także kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]