Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

6 listopada 2020

Więcej o etykietach na butelki na superbutelki.pl.

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znana jest od wieków i od samego jej źródła najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – alkohol jako nietuzinkowy upominek od Młodej Pary

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą również stać się w ciekawą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o wyrazy podziękowania, miejscu i dacie ślubu czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach oraz barwach, toteż bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – udekoruj własne przetwory

Etykietami z własnym napisem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej flaszki. Na dodatek butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]