Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

7 lutego 2019

Kup akcesoria do alkoholu na superbutelki.pl

Domowy wyrób napojów alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentów, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań oraz satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie przygotowujących domowe napoje wybiera piwo, cydr, nalewki bądź wino, choć nie brakuje także wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowny sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich korków, pojemników, balonów czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to na przykład kotły i chłodnice, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samemu. Znacznie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które bez obaw możemy podarować bliskim w charakterze prezentu albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny wariant takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]