Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

12 lutego 2021

Koronawirus, który opanował cały świat, pod każdym względem odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do biura lub supermarketu, gdzie z reguły przebywamy w większej grupie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa założyć na usta oraz nos maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna przyłbica ochronna zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z wirusem w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są wygoda, solidność oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków i ludzi starszych

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą zakładać ochronne maski podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]