Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

5 sierpnia 2020

Drzwi drewniane wewnętrzne kupisz na www.oknostol.com.pl

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal wspaniałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to naturalny materiał, który zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza powoduje, iż staje się ono bardziej nastrojowe i przytulne, a należycie konserwowany utrzyma się w nienagannej kondycji wręcz kilkanaście lat. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite dopasowanie właściwości drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie deformują się) i właściwą izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, zabezpieczone lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem oraz wiele innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz również na wymiar

Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych wymiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich zamierzeń klienta i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem witrażowym, piaskowanym czy ornamentowym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]