Części do Renault- gdzie je kupić?

7 czerwca 2019

Dowiedz się więcej o częściach do Renault Kraków

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]