Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

4 listopada 2021

Dowiedz się, gdzie kupić odzież jednorazową z flizeliny.

Branża spożywcza musi zachowywać restrykcyjne standardy w każdej fazie produkcji. Z tej przyczyny niesłychanie istotne jest, aby załogi zakładów i fabryk przetwórstwa żywności zostały wyposażone w wysokiej jakości ubiór ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zamówić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora oraz producenta jednorazowej odzieży ochronnej.

Asortyment spółki Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a odniesione tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku otworzyć się także na rynki europejskie. W asortymencie firmy znajdują się elementy odzieży ochronnej, takie jak maski wielowarstwowe, w tym również te okrywające brodę, czapki i czepki, buty, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (metalowe) oraz kombinezony. Jednym z istotnych produktów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez grupę specjalistów firmy i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 klientów korzysta z artykułów spółki Global Food Hygiene. Produkcja też wygląda efektownie – z hali produkcyjnej wychodzi każdego miesiąca circa 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym wyróżnia się ta firma?

Warto podkreślić, że marka Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem różnorodności oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieprzerwany rozwój, wdrażając innowacyjne rozwiązania, jak również rozwijając infrastrukturę firmy (m.in. modernizując hale produkcyjne oraz magazynowe), za co przyznano jej wiele prestiżowych nagród. Podstawowym zamysłem Global Food Hygiene jest konsolidacja części procesów i intensywne współdziałanie pomiędzy rozmaitymi sekcjami spółki, co w rezultacie ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, żeby były dostarczane do klientów w ciągu doby.

Lokalizacja:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]