Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

15 września 2018

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Atuty namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Mamy do wyboru także maskownice w kilku kolorach.