Balon na wino – ozdoba przyjęcia

10 lipca 2020

Szukasz baniaka do wina? Koniecznie odwiedź ten adres

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]