Bagażniki dachowe – niezbędne w czasie wakacji

10 sierpnia 2019

Zobacz, gdzie kupić bagażniki dachowe, wejdź na http://tinyurl.com/y5ardfh2

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]