Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

23 grudnia 2019

Słoik z kranem zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]