Zleć księgowość profesjonalistom

17 maja 2020

Księgowość to kluczowy sektor każdej spółki. Dba on o prawidłowe księgowanie rachunków, płacenie składek, finanse całej firmy. Sprawdźmy czy warto zaangażować pracownika na samodzielną posadę, czy może posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura rachunkowego?

Zdaj się na najlepszą księgowość

Kiedy dopiero rozpoczynamy prowadzenie biznesu, lepiej zdecydować się na usługi zewnętrznego biura. Tego typu instytucje podpowiedzą jak zarejestrować firmę, czy pozyskać środki z Unii Europejskiej oraz innych źródeł. Prowadzą one księgi rachunkowe, ewidencję środków trwałych, sporządzają sprawozdania finansowe, a także troszczą się o zagadnienia uiszczania VAT-u. Powierzenie finansów naszej działalności biurom zewnętrznym kalkuluje się też z pragmatycznego punktu widzenia – jest bardziej atrakcyjne cenowo niż zaangażowanie etatowego pracownika.

Księgowość – powierz ją polecanym firmom

Kiedy takie firmy gwarantują pośrednictwo przed US, my możemy skoncentrować się na rozkręcaniu interesu. Na rynku istnieją rodzinne biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, działające w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, jak i w mniejszych miasteczkach. Najlepiej zaufać sprawdzonej firmie, zachwalanej przez zaufanych znajomych. To zapewnia, że nasze sprawy budżetowe są zarządzane prawidłowo i stoją w zgodzie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]