Zalety Kraków Airport Taxi

30 października 2018

Na ruchliwych lotniskach znalezienie taksówki potrafi okazać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta niewątpliwie sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć duże problemy – ich wizyta w danym mieście jest zwykle wszak zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze zatem zawczasu pomyśleć o przewozie na miejsce. Firmy oferujące tego rodzaju usługi działają we wszystkich miejscowościach z dużymi lotniskami – między innymi w stolicy, Katowicach oraz w Krakowie. Warto przy tym zaznaczyć, iż takie przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko opcją zlecenia transportu na daną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Czemu więc powinniśmy wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Czemu warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Atutem usługi Kraków Airport Taxi jest także wygoda aut – firma ją oferująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa i pozostałych uznanych producentów aut. Nie bez znaczenia jest również to, że stawiając na tę formę transportu nie musimy dzielić miejsca z pozostałymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest wyłącznie dla nas oraz partnera w interesach. Powinniśmy napisać też o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe jest bowiem zamówienie podróży do innego miasta w południowej Polsce lub poza nią.

Kraków Airport Taxi – ile kosztuje?

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib firm, rozmieszczonych na terenie miejscowości, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 PLN. Na trochę większe opłaty musimy przygotować się, gdy zamierzamy zamówić podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Na przykład, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 złotych – w zależności od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach trzystu zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas delegacji, które zadowolą każdego.