Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

22 czerwca 2022

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta domu weselnego, wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jak wybrać?

Poszukując sali na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, aby uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli salę taneczną. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, udekorowanie stołów i ułożenie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ok. 130 osób. Przyjęcie można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]