Przewozy międzynarodowe – komfortowe transfery po Europie

4 marca 2019

Wyjeżdżasz poza Polskę i interesują Cię oferty komfortowych i bezpiecznych przewozów międzynarodowych? Jeżeli stawiasz na znakomitą jakość usług połączoną z atrakcyjnymi cenami, poznaj ofertę przewoźnika poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe po Europie

Świadczymy przewozy międzynarodowe do krajów Europy Zachodniej – Niemiec, Holandii, Belgii, jak również do Polski. Jesteśmy również w stanie zaplanować transport do Luksemburga, Słowacji, Czech, Francji czy Austrii – wystarczy, iż zbierze się większa liczba pasażerów. Oferujemy usługi zarówno w obszarze transportu osób, jak i niewielkich paczek – funkcjonujemy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz śląskiego. Podążamy z duchem czasu i dajemy naszym klientom opcję zarezerwowania biletów online – bez wychodzenia z domu. By nabyć bilet, wystarczy uzupełnić formularz znajdujący się na naszej stronie www. Można też dokonać rezerwacji na telefon, za pomocą SMS-a bądź e-maila.

Dlaczego opłaca się skorzystać z przewozów międzynarodowych?

Nasze przewozy międzynarodowe są ofertą na najwyższym poziomie, gdyż troszczymy się o dobre samopoczucie podróżujących z nami klientów. Dysponujemy flotą przestronnych busów (Ford Transit) o dużym standardzie, które zapewniają sprawny dojazd do docelowej miejscowości. Nasze pojazdy wyposażone są w bezprzewodowe WiFi na terenie Polski, dwustrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, jak również odtwarzacz płyt DVD. Prowadzimy transfery do i z lotnisk oraz przewozy międzynarodowe w trybie Door-to-door. Oferujemy kursy przez cały tydzień, dzięki czemu z łatwością możesz dostosować termin wyjazdu do indywidualnych planów.