Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

8 października 2019

W tym miejscu uzyskasz więcej informacji o działalności projektanta wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]