Profesjonalna opieka nad grobami

13 sierpnia 2022

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków - skieruj się w to miejsce.

Wygląd grobów naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – gdy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]