Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

2 sierpnia 2022

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie przyjęć okolicznościowych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzciny, „18-tki” czy komunie święte. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij gościom imprezy odpowiednie warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei przyjęcia, w których sporą część uczestników stanowią najmłodsi, jak chrzciny czy komunie, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom również muszą być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o apetyczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w pobliżu Krakowa

Zamówienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskim stylu odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz dekoracji stołów, poprzez przygotowania dań, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]