Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

11 października 2020

Więcej w temacie Balice parking na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]