O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

27 czerwca 2022

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie sali do wynajęcia w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne i plenerowe grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie ukształtowanie głębszych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by celebrować nowe kontrakty, a także różne gale dla partnerów biznesowych, kursy i konferencje. Takie imprezy muszą być właściwie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiego lokalu!

Gdy nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto sprawdzić oferty wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, w czasie których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Należy przy takich okazjach urządzić imprezę w klimatycznym miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali warto wybrać lokal, znajdujący się niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom wzorową obsługę

Podczas organizacji eventu firmowego nie można zignorować tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazaną lokalizację wybornych dań dla gości, ale też doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się nakryciem stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w zgrabny sposób oraz wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i świetnie wyglądające na talerzu dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]