Konstrukcje ze stali nierdzewnej dla wielu branż przemysłu

14 czerwca 2019

Elementy ze stali nierdzewnej stanowią bazę rozmaitych konstrukcji i urządzeń, a własności fizykochemiczne materiału gwarantują ochronę przed korozją oraz negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Jakie produkty tworzą producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Konstrukcje ze stali nierdzewnej – poznaj ofertę

Producent wyrobów ze stali nierdzewnej – SpawExpert – dostarcza produkty na potrzeby przemysłu chemicznego, kosmetycznego, farmaceutycznego, a także branży mleczarskiej, spożywczej i browarniczej. Przedsiębiorstwo tworzy między innymi wsady kominowe, meble, balustrady, zbiorniki oraz inne wyroby charakteryzujące się odpornością na korozję i działanie kwasów. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej zapewnia dbałość o każdy detal i wysoką jakość produktu. W ofercie SpawExpert znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele leżakowe, fermentacyjne, jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, jak również pasteryzatory oraz mieszalniki. W ofercie znajdują się też wykonane ze stali nierdzewnej szafy, wózki, regały, wieszaki, okapy wentylacyjne, półki czy stoły, a wykonywane meble wyśmienicie sprawdzają się w branży gastronomicznej i spożywczej, gwarantując utrzymanie norm higieny.

Elementy ze stali nierdzewnej – zaufaj sprawdzonemu producentowi

Elementy ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą także być użytkowane w agresywnym środowisku, przykładowo, narażonym na oddziaływanie skrajnych temperatur czy kwasów. Wyroby oferowane przez SpawExpert wykonywane są ze stali pochodzącej od renomowanych dostawców. Firma podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonych przez klienta projektów.