Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

30 października 2023

Po więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking zajrzyj tu.

Komfort, możliwość dotarcia także w najbardziej oddalone miejsca świata i szybkość – to największe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]