Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

10 października 2019

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać cenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego bądź ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z oferty agencji detektywistycznych często korzystają osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i efektywny sposób zdobyć kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.