Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

30 marca 2024

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Uzyskaj więcej informacji na pandaparking.pl.

Wybierasz się na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy także bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Innym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]