Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

28 listopada 2021

Catering na imprezy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach kraju mają miejsce sympozja, benefisy albo gale. Wszystkie te eventy wymagają należytej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik albo masz zabukowaną salę bankietową? Świetnie! Teraz warto zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących dań, trunków i przekąsek. Miej na uwadze, że podczas ważnych wydarzeń nie można postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – odpowiedni układ stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia zapewne docenią również, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest z pewnością to, iż wynajęty zespół nie tylko przyszykuje pyszne menu, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie klienta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas gościom popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki uczestników. W czasie ustalania niuansów zamówienia zasugeruje ona, które napoje, dania i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]