Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

27 grudnia 2019

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb! Kliknij tutaj

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie sprawuje kontrolę nad rozwojem robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu bądź proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a jednocześnie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty architektoniczne.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty pod wynajem czy kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także zaplanować praktyczne i przestronne szafy wnękowe, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]