Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking w Balicach

5 maja 2020

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz bez problemu dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z autem?

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.